Sprzedaż - Apartament 150 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
2 200 000 €
14667 €/m²
Property 42950 photo 1
Property 42950 photo 2
Property 42950 photo 3
Property 42950 photo 4
Property 42950 photo 5
Property 42950 photo 6
  • Kod obiektowy 42950
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 150 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Lokalizacja