210 000 €
161 €/m²
Property 42952 photo 1
Property 42952 photo 2
Property 42952 photo 3
Property 42952 photo 4
Property 42952 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka1300 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 780 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 38798
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
185 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 65536
  • Metry kw. 1121 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 46215
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Kod obiektowy 47196
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
240 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 51072
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
267 000 € 517 €/m²
  • Kod obiektowy 64828
  • Metry kw. 516 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera