Sprzedaż - Działka 5500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Posejd
195 000 €
35 €/m²
Property 43028 photo 1
Property 43028 photo 2
Property 43028 photo 3
Property 43028 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
190 000 € 1061 €/m²
  • Kod obiektowy 45031
  • Metry kw. 179 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 26035
  • Metry kw. 4013 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
220 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 31467
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
265 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34939
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
270 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 45228
  • Metry kw. 3255 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
200 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 16365
  • Metry kw. 15400 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
200 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 25746
  • Metry kw. 9521 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
220 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 5565
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
280 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 9619
  • Metry kw. 6750 m²
  • Odległość do plaży 730 m
Sprzedaż
250 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5825
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 650 m

Subskrypcja newslettera