485 000 €
157 €/m²
Property 43043 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka3080 metrów kwadratowych w Epirze. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
485 000 € 157 €/m²
  • Kod obiektowy 43043
  • Metry kw. 3080 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
645 000 € 1612 €/m²
  • Kod obiektowy 43042
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
520 000 € 196 €/m²
  • Kod obiektowy 35952
  • Metry kw. 2647 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
450 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46772
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
650 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 11472
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
430 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 50857
  • Metry kw. 1651 m²
  • Odległość do plaży 73200 m

Subskrypcja newslettera