150 000 €
75 €/m²
Property 43087 photo 1
Property 43087 photo 2
Property 43087 photo 3
Property 43087 photo 4
Property 43087 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
195 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 50406
  • Metry kw. 9068 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
140 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 65485
  • Metry kw. 1060 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 50127
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 11600 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
190 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 65447
  • Metry kw. 1022 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
189 000 € 414 €/m²
  • Kod obiektowy 65882
  • Metry kw. 456 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
180 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47000
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
215 000 € 268 €/m²
  • Kod obiektowy 65280
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 140 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 55955
  • Metry kw. 3215 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
130 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 59114
  • Metry kw. 1229 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera