Sprzedaż - Działka 4157 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Paliouri powiedział:
200 000 €
48 €/m²
Property 43189 photo 1
Property 43189 photo 2
Property 43189 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 105 km

Opis

Na sprzedaż Działka4157 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 60430
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
260 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 30116
  • Metry kw. 6700 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 16365
  • Metry kw. 15400 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
170 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 5274
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
190 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 24442
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
190 000 € 1061 €/m²
  • Kod obiektowy 45031
  • Metry kw. 179 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 52622
  • Metry kw. 4344 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
220 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 22421
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 751 m
Sprzedaż
195 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 43028
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
260 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 43896
  • Metry kw. 4970 m²
  • Odległość do plaży 4500 m

Subskrypcja newslettera