Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 82 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina Centrum Salonik Agios Dimitrios
320 000 €
3902 €/m²
Property 43198 photo 1
Property 43198 photo 2
Property 43198 photo 3

Details

  • Profitability: 3,80%
  • Rok budowy: 1991
  • Rok remontu: 2014
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Lokalizacja