450 000 €
2813 €/m²
Property 43219 photo 1
Property 43219 photo 2
Property 43219 photo 3
Property 43219 photo 4

Details

  • Profitability: 5,30%
  • Rok budowy: 1993
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 160 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
495 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 58323
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
500 000 € 1449 €/m²
  • Kod obiektowy 34711
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
450 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 43219
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
480 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 39372
  • Metry kw. 460 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
400 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 61467
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
500 000 € 4807 €/m²
  • Kod obiektowy 60360
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
575 000 € 2963 €/m²
  • Kod obiektowy 62715
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
520 000 € 1259 €/m²
  • Kod obiektowy 57938
  • Metry kw. 413 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
490 000 € 583 €/m²
  • Kod obiektowy 62060
  • Metry kw. 840 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
468 000 € 774 €/m²
  • Kod obiektowy 59548
  • Metry kw. 604 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera