330 000 €
75 €/m²
Property 43299 photo 1
Property 43299 photo 2
Property 43299 photo 3
Property 43299 photo 4
Property 43299 photo 5
Property 43299 photo 6
Property 43299 photo 7
Property 43299 photo 8
Property 43299 photo 9
Property 43299 photo 10
Property 43299 photo 11
Property 43299 photo 12
Property 43299 photo 13

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 1 km

Opis

Na sprzedaż Działka4400 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 33310
  • Metry kw. 20700 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
480 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 63742
  • Metry kw. 3310 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 33336
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
400 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 37195
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
270 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 42942
  • Metry kw. 25969 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
430 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 44034
  • Metry kw. 2522 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
330 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 44033
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
350 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 14738
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 31308
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
350 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 25988
  • Metry kw. 17600 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera