Na zapytanie
Property 43300 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 390 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka3484 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
40 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 65265
  • Metry kw. 402 m²
  • Odległość do plaży 2 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
45 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63545
  • Metry kw. 11138 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
199 000 € 189 €/m²
  • Kod obiektowy 65914
  • Metry kw. 1052 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
214 000 €
  • Kod obiektowy 65947
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1180 m
Wyłączny Sprzedaż
150 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63957
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
70 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 64068
  • Metry kw. 5172 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
150 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 63283
  • Metry kw. 1968 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera