45 000 €
61 €/m²
Property 43314 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 18000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż Działka735 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
48 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 34180
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
60 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 19175
  • Metry kw. 877 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
40 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 10321
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
40 000 € 177 €/m²
  • Kod obiektowy 37983
  • Metry kw. 225 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
48 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 34136
  • Metry kw. 416 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
43 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 42232
  • Metry kw. 222 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
64 000 € 145 €/m²
  • Kod obiektowy 60940
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
40 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 50374
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 31332
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
50 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 37925
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 19700 m

Subskrypcja newslettera