Sprzedaż - Działka 8000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Gazi Rodia
95 000 €
11 €/m²
Property 43342 photo 1
Property 43342 photo 2
Property 43342 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1010 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,6 km
  • Odległość od lotniska: 14 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka8000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 51868
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 14100 m
Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56830
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
102 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 48429
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
107 000 € 681 €/m²
  • Kod obiektowy 50089
  • Metry kw. 157 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
95 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 62020
  • Metry kw. 4014 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
100 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 42269
  • Metry kw. 1070 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 51904
  • Metry kw. 4017 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 35987
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
91 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39531
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
86 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 62729
  • Metry kw. 2785 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera