Sprzedaż - Działka 7100 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Skala Fourkas
100 000 €
14 €/m²
Property 43358 photo 1
Property 43358 photo 2
Property 43358 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1900 m
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka7100 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 47366
  • Metry kw. 1441 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
140 000 € 311 €/m²
  • Kod obiektowy 23629
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
120 000 € 396 €/m²
  • Kod obiektowy 60201
  • Metry kw. 303 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
95 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 45340
  • Metry kw. 5280 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 58243
  • Metry kw. 3290 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
85 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 35736
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
130 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 34948
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
95 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 40187
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
149 000 € 273 €/m²
  • Kod obiektowy 57013
  • Metry kw. 545 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 25743
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera