650 000 €
1081 €/m²
Property 4337 photo 1
Property 4337 photo 2
Property 4337 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,6 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka601 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 360 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 60566
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
750 000 €
  • Kod obiektowy 36867
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
900 000 € 1192 €/m²
  • Kod obiektowy 63575
  • Metry kw. 755 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Rekomendowane Sprzedaż
650 000 € 490 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 44215
  • Metry kw. 790 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
810 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
620 000 € 620 €/m²
  • Kod obiektowy 14346
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1750 m
Sprzedaż
800 000 € 772 €/m²
  • Kod obiektowy 56979
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod obiektowy 56455
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 70 m

Subskrypcja newslettera