3 500 000 € 3 200 000 €
94 €/m²
Property 43580 photo 1
Property 43580 photo 2
Property 43580 photo 3
Property 43580 photo 4
Property 43580 photo 5
Property 43580 photo 6
Property 43580 photo 7
Property 43580 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,12
  • Odległość do morza: 18 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż Działka34000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 4080 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39997
  • Metry kw. 41865 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 22430
  • Metry kw. 45000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
3 750 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 57935
  • Metry kw. 40453 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50803
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
4 000 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 9412
  • Metry kw. 39030 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 43580
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 18 m
Sprzedaż
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64251
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 36085
  • Metry kw. 19017 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42922
  • Metry kw. 2129 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 30725
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera