25 000 €
67 €/m²
Property 43611 photo 1
Property 43611 photo 2
Property 43611 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka370 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
30 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 51119
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 11400 m
Sprzedaż
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 30689
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
37 400 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 64678
  • Metry kw. 670 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
25 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 43611
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
30 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 56753
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
26 700 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 47346
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
22 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 52207
  • Metry kw. 1147 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
22 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 12364
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
35 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 37154
  • Metry kw. 432 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 38008
  • Metry kw. 915 m²
  • Odległość do plaży 9200 m

Subskrypcja newslettera