95 000 €
17 €/m²
Property 43619 photo 1
Property 43619 photo 2
Property 43619 photo 3
Property 43619 photo 4
Property 43619 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 28 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Korfu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 30602
  • Metry kw. 4536 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
90 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29438
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
125 000 € 132 €/m²
  • Kod obiektowy 62298
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
80 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 47353
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
130 000 € 343 €/m²
  • Kod obiektowy 30887
  • Metry kw. 378 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
90 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 36009
  • Metry kw. 5304 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
105 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 44666
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
95 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 45180
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
135 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 61049
  • Metry kw. 1035 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 45302
  • Metry kw. 1629 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera