Sprzedaż - Działka 9000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Paliouri powiedział:
350 000 €
38 €/m²
Property 43663 photo 1
Property 43663 photo 2
Property 43663 photo 3
Property 43663 photo 4
Property 43663 photo 5
Property 43663 photo 6
Property 43663 photo 7
Property 43663 photo 8
Property 43663 photo 9
Property 43663 photo 10

Details

  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość od lotniska: 105 km

Opis

Na sprzedaż Działka9000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 45553
  • Metry kw. 6800 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
400 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 16057
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
500 000 € 363 €/m²
  • Kod obiektowy 64827
  • Metry kw. 1374 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
320 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 64872
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
380 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 59728
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
320 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 9801
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
400 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 44593
  • Metry kw. 1858 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 44759
  • Metry kw. 9900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 19205
  • Metry kw. 10181 m²
  • Odległość do plaży 700 m

Subskrypcja newslettera