Sprzedaż - Działka 12000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
240 000 €
20 €/m²
Property 43701 photo 1
Property 43701 photo 2
Property 43701 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 36 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Korfu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63500
  • Metry kw. 5121 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
290 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 39979
  • Metry kw. 4343 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
195 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 61294
  • Metry kw. 3321 m²
  • Odległość do plaży 823 m
Sprzedaż
220 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 46069
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
250 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 35219
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
220 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 25134
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 47381
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 30027
  • Metry kw. 6135 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
200 000 € 266 €/m²
  • Kod obiektowy 50849
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
330 000 € 373 €/m²
  • Kod obiektowy 62196
  • Metry kw. 883 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera