55 000 € 33 000 €
25 €/m²
Property 43713 photo 1
Property 43713 photo 2
Property 43713 photo 3
Property 43713 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 7500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Działka1320 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
49 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 48833
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
48 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 34180
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
65 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 38342
  • Metry kw. 4005 m²
  • Odległość do plaży 6800 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
70 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 30724
  • Metry kw. 638 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
69 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 42777
  • Metry kw. 4189 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
70 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 45797
  • Metry kw. 982 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
60 000 € 576 €/m²
  • Kod obiektowy 43131
  • Metry kw. 104 m²
  • Odległość do plaży 49 m

Subskrypcja newslettera