Sprzedaż - Działka 460 m² na Attyce

Grecja Attyka Ateny - Wschód Artemida
310 000 €
673 €/m²
Property 43733 photo 1
Property 43733 photo 2
Property 43733 photo 3
Property 43733 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka460 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 184 metrów kwadratowych.

Lokalizacja