Sprzedaż - Nieruchomość komercyjna 1200 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Termi Neo Risio
800 000 €
667 €/m²
Property 43808 photo 1
Property 43808 photo 2
Property 43808 photo 3
Property 43808 photo 4
Property 43808 photo 5
Property 43808 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2003
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 1200 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja