110 000 €
270 €/m²
Property 43857 photo 1
Property 43857 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka407 metrów kwadratowych na Attyce. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 30693
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 173000 m
Sprzedaż
150 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 32436
  • Metry kw. 1010 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
130 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 32627
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
131 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 12790
  • Metry kw. 2052 m²
  • Odległość do plaży 7400 m
Sprzedaż
110 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 43857
  • Metry kw. 407 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
160 000 € 207 €/m²
  • Kod obiektowy 30721
  • Metry kw. 770 m²
  • Odległość do plaży 160000 m
Sprzedaż
95 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 46180
  • Metry kw. 14086 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18546
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
160 000 € 223 €/m²
  • Kod obiektowy 30244
  • Metry kw. 715 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
150 000 €
  • Kod obiektowy 13666
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera