Sprzedaż - Działka 1360 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
130 000 €
95 €/m²
Property 4388 photo 1
Property 4388 photo 2
Property 4388 photo 3
Property 4388 photo 4
Property 4388 photo 5
Property 4388 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 84 km

Opis

Na sprzedaż Działka1360 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). The land is not buildable. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Nie można zbudować

Lokalizacja