2 200 000 €
141 €/m²
Property 44015 photo 1
Property 44015 photo 2
Property 44015 photo 3
Property 44015 photo 4
Property 44015 photo 5
Property 44015 photo 6
Property 44015 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka15503 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47235
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
3 150 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 22430
  • Metry kw. 45000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Kod obiektowy 62848
  • Metry kw. 4112 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38260
  • Metry kw. 50000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 50803
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Kod obiektowy 12484
  • Metry kw. 570 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
3 000 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33304
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 33978
  • Metry kw. 37064 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera