500 000 €
25 €/m²
Property 44016 photo 1
Property 44016 photo 2
Property 44016 photo 3
Property 44016 photo 4
Property 44016 photo 5
Property 44016 photo 6
Property 44016 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Opis

Na sprzedaż Działka19280 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
427 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 47454
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod obiektowy 50582
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
500 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 44016
  • Metry kw. 19280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30124
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
700 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 33666
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera