Sprzedaż - Działka 30000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
330 000 €
11 €/m²
Property 44033 photo 1
Property 44033 photo 2
Property 44033 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 35 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 48270
  • Metry kw. 1342 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
320 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 33336
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
270 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 42942
  • Metry kw. 25969 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
405 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 34064
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
399 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 60783
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
300 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 4630
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 59779
  • Metry kw. 5020 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
430 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 44034
  • Metry kw. 2522 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
340 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 45094
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
270 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 63230
  • Metry kw. 4337 m²
  • Odległość do plaży 3900 m

Subskrypcja newslettera