110 000 €
71 €/m²
Property 44087 photo 1
Property 44087 photo 2
Property 44087 photo 3
Property 44087 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Działka1541 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 183 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
120 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51455
  • Metry kw. 1900 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
120 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 43089
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
110 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 56431
  • Metry kw. 3700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
150 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 65310
  • Metry kw. 830 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
107 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 49741
  • Metry kw. 3137 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 54604
  • Metry kw. 2199 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera