650 000 €
141 €/m²
Property 44104 photo 1
Property 44104 photo 2
Property 44104 photo 3
Property 44104 photo 4
Property 44104 photo 5
Property 44104 photo 6
Property 44104 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1000 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka4580 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
680 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 26886
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
650 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 24183
  • Metry kw. 4834 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30124
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
853 000 € 860 €/m²
  • Kod obiektowy 64550
  • Metry kw. 991 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera