700 000 €
700 €/m²
Property 44131 photo 1
Property 44131 photo 2
Property 44131 photo 3
Property 44131 photo 4
Property 44131 photo 5
Property 44131 photo 6
Property 44131 photo 7
Property 44131 photo 8
Property 44131 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2015
  • Liczba pokoi: 1
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 290 m
  • Odległość od lotniska: 41 km

Opis

Na sprzedaż willa o powierzchni 1000 metrów kwadratów na Attyce. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
630 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 65803
  • Metry kw. 462 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
905 000 € 4525 €/m²
  • Kod obiektowy 63973
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 1558 €/m²
  • Kod obiektowy 9429
  • Metry kw. 385 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 63604
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
950 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 26411
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
700 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 44131
  • Metry kw. 1000 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 19908
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 16000 m

Subskrypcja newslettera