Sprzedaż - Działka 267 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Sikies
220 000 €
823 €/m²
Property 44181 photo 1
Property 44181 photo 2
Property 44181 photo 3
Property 44181 photo 4
Property 44181 photo 5
Property 44181 photo 6
Property 44181 photo 7

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,4
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka267 metrów kwadratowych w Salonikach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 375 metrów kwadratowych.

Lokalizacja