235 000 €
1556 €/m²
Property 44214 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,8
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka151 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 272 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 32655
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod obiektowy 12355
  • Metry kw. 172 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
190 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 30610
  • Metry kw. 2091 m²
  • Odległość do plaży 26000 m
Sprzedaż
345 000 € 492 €/m²
  • Kod obiektowy 46034
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
290 000 € 483 €/m²
  • Kod obiektowy 63489
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 31793
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 56510
  • Metry kw. 155 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
350 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 43646
  • Metry kw. 881 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod obiektowy 5000
  • Metry kw. 504 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 35049
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera