650 000 € 490 000 €
620 €/m²
Property 44215 photo 1
Property 44215 photo 2
Property 44215 photo 3
Property 44215 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Opis

Na sprzedaż Działka790 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 395 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Dokumenty

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod obiektowy 38652
  • Metry kw. 635 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
895 000 € 298 €/m²
  • Kod obiektowy 6005
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
557 000 € 318 €/m²
  • Kod obiektowy 13790
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
550 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 60566
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
820 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 19321
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
740 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 24125
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
550 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 59221
  • Metry kw. 1050 m²
  • Odległość do plaży 260 m
Sprzedaż
550 000 € 233 €/m²
  • Kod obiektowy 34277
  • Metry kw. 2360 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
590 000 € 547 €/m²
  • Kod obiektowy 64085
  • Metry kw. 1077 m²
  • Odległość do plaży 248 m

Subskrypcja newslettera