Sprzedaż - Działka 14000 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Heraklion Mallia Malia
587 000 €
41 €/m²
Property 44257 photo 1
Property 44257 photo 2
Property 44257 photo 3
Property 44257 photo 4
Property 44257 photo 5
Property 44257 photo 6
Property 44257 photo 7
Property 44257 photo 8
Property 44257 photo 9
Property 44257 photo 10
Property 44257 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka14000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 32252
  • Metry kw. 13722 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
500 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 50105
  • Metry kw. 862 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
710 000 € 299 €/m²
  • Kod obiektowy 44207
  • Metry kw. 2367 m²
  • Odległość do plaży 97 m
Sprzedaż
500 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 44016
  • Metry kw. 19280 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
750 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 38096
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
853 000 € 813 €/m²
  • Kod obiektowy 64552
  • Metry kw. 1048 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 48715
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 292 m
Sprzedaż
587 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 44257
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 39581
  • Metry kw. 14364 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera