Property 4426 photo 1
Property 4426 photo 2
Property 4426 photo 3
Property 4426 photo 4
Property 4426 photo 5
Property 4426 photo 6
Property 4426 photo 7
Property 4426 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 71 km

Opis

Na sprzedaż Działka450 metrów kwadratowych na Attyce. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 140 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Działka znajduje się na nadmorskich przedmieściach Attyki, Anavyssos, które łączy w sobie piękną malowniczą przyrodę i niewielką odległość od historycznego centrum Aten i morza.

Charakterystyczne dla Anavyssos jest to, że znajdowały się tu stawy do odparowywania soli. Na obszarze znajduje się znaczna zabudowa mieszkaniowa z dużą liczbą miejsc zamieszkania wakacyjnego i stałego. Plaża Anavyssos jest znana wśród miłośników surfingu. 

W pobliżu znajduje się park, skwer, cała niezbędna infrastruktura.

W placu znajduje się budynek o powierzchni 60 metrów kwadratowych (zbudowany w 1982 roku), składający się z 2 sypialni, salonu z kuchnią i kominkiem oraz łazienki, która wymaga generalnego remontu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Kod obiektowy 7220
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 6860
  • Metry kw. 397 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
267 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 14960
  • Metry kw. 6458 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
195 000 € 780 €/m²
  • Kod obiektowy 13855
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
215 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 19254
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
240 000 € 231 €/m²
  • Kod obiektowy 32068
  • Metry kw. 1036 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
180 000 € 354 €/m²
  • Kod obiektowy 22648
  • Metry kw. 508 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
250 000 € 415 €/m²
  • Kod obiektowy 19314
  • Metry kw. 602 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
260 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 13214
  • Metry kw. 7900 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
250 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 19112
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera