95 000 €
2568 €/m²
Property 44335 photo 1
Property 44335 photo 2
Property 44335 photo 3
Property 44335 photo 4
Property 44335 photo 5
Property 44335 photo 6
Property 44335 photo 7
Property 44335 photo 8
Property 44335 photo 9
Property 44335 photo 10
Property 44335 photo 11
Property 44335 photo 12
Property 44335 photo 13
Property 44335 photo 14
Property 44335 photo 15
Property 44335 photo 16
Property 44335 photo 17
Property 44335 photo 18
Property 44335 photo 19

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 19 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
89 783 € 1575 €/m²
  • Kod obiektowy 44426
  • Metry kw. 57 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
110 000 € 1309 €/m²
  • Kod obiektowy 65076
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
95 000 € 2567 €/m²
  • Kod obiektowy 44335
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
95 000 € 1938 €/m²
  • Kod obiektowy 65886
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera