990 000 €
73 €/m²
Property 44357 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 19000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka13500 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 10800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
850 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 35094
  • Metry kw. 5547 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 460 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 57513
  • Metry kw. 10397 m²
  • Odległość do plaży 433 m
Sprzedaż
800 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 38769
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
1 280 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 48743
  • Metry kw. 17497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 280 000 € 527 €/m²
  • Kod obiektowy 40583
  • Metry kw. 2425 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 50581
  • Metry kw. 32687 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera