525 000 € 450 000 €
12 €/m²
Property 44359 photo 1
Property 44359 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka35000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 65816
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
700 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 33666
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
735 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30343
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
450 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 38845
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 56387
  • Metry kw. 10884 m²
  • Odległość do plaży 284 m
Sprzedaż
680 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 58882
  • Metry kw. 143484 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
477 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 32758
  • Metry kw. 955 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 48715
  • Metry kw. 8300 m²
  • Odległość do plaży 292 m

Subskrypcja newslettera