300 000 €
15 €/m²
Property 44360 photo 1
Property 44360 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
320 000 € 508 €/m²
  • Kod obiektowy 61232
  • Metry kw. 629 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
250 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 43610
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 39265
  • Metry kw. 4550 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
250 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 65534
  • Metry kw. 7200 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
426 500 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36778
  • Metry kw. 12588 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
397 000 € 397 €/m²
  • Kod obiektowy 38909
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 170 m

Subskrypcja newslettera