1 050 000 €
15 €/m²
Property 44361 photo 1
Property 44361 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 2900 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż Działka70000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 300 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 40503
  • Metry kw. 180000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
1 450 000 € 138 €/m²
  • Kod obiektowy 32273
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 35220
  • Metry kw. 24233 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
1 060 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 41899
  • Metry kw. 86000 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
900 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 38771
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 32623
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 070 000 € 152 €/m²
  • Kod obiektowy 38960
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera