89 783 €
1575 €/m²
Property 44426 photo 1
Property 44426 photo 2
Property 44426 photo 3
Property 44426 photo 4
Property 44426 photo 5
Property 44426 photo 6
Property 44426 photo 7
Property 44426 photo 8
Property 44426 photo 9
Property 44426 photo 10
Property 44426 photo 11
Property 44426 photo 12
Property 44426 photo 13
Property 44426 photo 14
Property 44426 photo 15
Property 44426 photo 16
Property 44426 photo 17
Property 44426 photo 18

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1978
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 19 km
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 metrów kwadratów na Korfu. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, 2 spiżarni. Apartament ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
89 783 € 1575 €/m²
  • Kod obiektowy 44426
  • Metry kw. 57 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
75 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 65826
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
95 000 € 1938 €/m²
  • Kod obiektowy 65886
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
110 000 € 1309 €/m²
  • Kod obiektowy 65076
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
95 000 € 2567 €/m²
  • Kod obiektowy 44335
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera