600 000 €
253 €/m²
Property 44494 photo 1
Property 44494 photo 2
Property 44494 photo 3
Property 44494 photo 4
Property 44494 photo 5
Property 44494 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 120 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż Działka2363 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46523
  • Metry kw. 26134 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
700 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 40404
  • Metry kw. 8926 m²
  • Odległość do plaży 470 m
Sprzedaż
750 000 € 165 €/m²
  • Kod obiektowy 38074
  • Metry kw. 4520 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
735 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30343
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
860 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 20324
  • Metry kw. 13200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
500 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 50669
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
750 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59199
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
600 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 44494
  • Metry kw. 2363 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m

Subskrypcja newslettera