Sprzedaż - Działka 1500 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
60 000 €
40 €/m²
Property 44579 photo 1
Property 44579 photo 2
Property 44579 photo 3
Property 44579 photo 4
Property 44579 photo 5
Property 44579 photo 6
Property 44579 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 2 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1500 metrów kwadratowych na Korfu. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: studnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 26169
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
50 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 21543
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
50 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 49989
  • Metry kw. 325 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
65 000 € 7 €/m²
  • Kod obiektowy 44677
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
50 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 35810
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
75 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 42006
  • Metry kw. 616 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
65 000 € 55 000 € 6 €/m²
  • Kod obiektowy 42682
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
60 000 € 123 €/m²
  • Kod obiektowy 33900
  • Metry kw. 485 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
70 000 € 608 €/m²
  • Kod obiektowy 49660
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
60 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 35755
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera