180 000 €
243 €/m²
Property 44617 photo 1
Property 44617 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1,6
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Opis

Na sprzedaż Działka740 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 255 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
267 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 42038
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
192 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44358
  • Metry kw. 1055 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
160 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 65747
  • Metry kw. 51985 m²
  • Odległość do plaży 23000 m
Sprzedaż
250 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 43610
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
170 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 50162
  • Metry kw. 3750 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
235 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 50113
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 55953
  • Metry kw. 4045 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
150 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40821
  • Metry kw. 1076 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
180 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 63958
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera