Sprzedaż - Działka 2300 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
105 000 €
45 €/m²
Property 44666 photo 1
Property 44666 photo 2
Property 44666 photo 3
Property 44666 photo 4
Property 44666 photo 5
Property 44666 photo 6
Property 44666 photo 7
Property 44666 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 8 km
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż Działka2300 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 160 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 44666
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
135 000 € 108 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 34066
  • Metry kw. 4576 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 51329
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 42007
  • Metry kw. 1210 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
95 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 65425
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
140 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 27154
  • Metry kw. 2745 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 33711
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
100 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 60025
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
130 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 32575
  • Metry kw. 2750 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 57905
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera