1 700 000 €
50 €/m²
Property 44681 photo 1
Property 44681 photo 2
Property 44681 photo 3
Property 44681 photo 4
Property 44681 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 830 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka34000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 700 000 € 279 €/m²
  • Kod obiektowy 31624
  • Metry kw. 6086 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 62446
  • Metry kw. 150000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 32927
  • Metry kw. 13680 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 505 000 € 811 €/m²
  • Kod obiektowy 45441
  • Metry kw. 1854 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
1 500 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 24668
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 16555
  • Metry kw. 17934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
1 760 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 40470
  • Metry kw. 55000 m²
  • Odległość do plaży 460 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
1 800 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 63741
  • Metry kw. 21096 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera