64 000 €
128 €/m²
Property 44708 photo 1
Property 44708 photo 2
Property 44708 photo 3
Property 44708 photo 4
Property 44708 photo 5
Property 44708 photo 6
Property 44708 photo 7
Property 44708 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 140 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 61209
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 62063
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61788
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
53 100 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 37713
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 57555
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61568
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera