80 000 €
40 €/m²
Property 44724 photo 1
Property 44724 photo 2
Property 44724 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 52467
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
80 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 43083
  • Metry kw. 1116 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
65 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36882
  • Metry kw. 5235 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
80 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 63900
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 51904
  • Metry kw. 4017 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
78 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 42245
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
107 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65472
  • Metry kw. 1130 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
89 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 57727
  • Metry kw. 2031 m²
  • Odległość do plaży 7500 m

Subskrypcja newslettera