340 000 €
30 €/m²
Property 44727 photo 1
Property 44727 photo 2
Property 44727 photo 3
Property 44727 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 850 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 750 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka11000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 480 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
427 000 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 47454
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
340 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 62863
  • Metry kw. 8146 m²
  • Odległość do plaży 4600 m
Sprzedaż
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod obiektowy 50582
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 40256
  • Metry kw. 11500 m²
  • Odległość do plaży 6400 m
Sprzedaż
430 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56286
  • Metry kw. 8131 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
300 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 49100
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 52126
  • Metry kw. 6161 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
360 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 41187
  • Metry kw. 14565 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
426 500 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36778
  • Metry kw. 12588 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 52039
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 7800 m

Subskrypcja newslettera