Sprzedaż - Działka 9900 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kalandra powiedział:
350 000 €
35 €/m²
Property 44759 photo 1
Property 44759 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 88 km

Opis

Na sprzedaż Działka9900 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki).

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 43663
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
320 000 € 240 €/m²
  • Kod obiektowy 24471
  • Metry kw. 1330 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
380 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 19822
  • Metry kw. 7500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
420 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 63076
  • Metry kw. 15250 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 45203
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
300 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 45032
  • Metry kw. 1204 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
400 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 44593
  • Metry kw. 1858 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
350 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 5060
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera